Prihlásenie - RODEX CAR

O nás

1326405780.jpg Spoločnosť Rodex Car Bosch Service Bratislava datuje počiatky svojho vzniku v roku 2000, ako rodinný podnik, kde hlavnou činnosťou bol predaj náhradných dielov a autopríslušenstva. Od roku 2002 pôsobí v Bratislave ako autorizovany autosevis pre všetky značky vozidiel, poskytujúc všetky služby s tým spojené..
Po siedmych rokoch pôsobenia, v decembri roku 2006, sa spoločnosť Rodex Car z malej prevádzky v centre Bratislavy presťahovala do novej modernej prevádzky na Komárňanskú ul. na okraji mestskej časti Ružinov. Koncepcia predstavovala už vtedy nadčasové, moderné riešenie servisného strediska pre záručný aj pozáručný servis, klampiarske a lakovacie práce, diagnostiku a meranie. Umiestnenie na okraji mestskej časti ponúklo obrovskú výhodu priestoru pre parkoviská a odstavné plochy servisu a zákazníkov.
Štandard Bosch Service je poskytovať zákazníkom komplexné servisné služby na jednom mieste.
Veľkorysé riešenie servisného strediska dáva do budúcnosti dobré predpoklady pre splnenie náročných zákazníckych očakávaní.
Okrem iného si môžete vybrať z rozsiahlej ponuky doplnkového príslušenstva na všetky modely . Samozrejmosťou je aj špičkovo vybavené servisné zázemie, ktoré ponúka štandardné služby servisu, odvoz a dovoz zákazníkov, odťahová služba, uskladnenie pneumatik.
Cieľom spoločnosti Rodex Car -Bosch Service je maximálna spokojnosť zákazníkov dosiahnutá nielen vysokou kvalitou, ale aj širokou paletou ponúkaných služieb a produktov v zmysle jeho očakávaní a prianí. Obchodným zámerom spoločnosti je poskytovanie komplexných služieb tzv. „z jednej ruky“, počnúc finančnými službami, poistením, cez záručný aj pozáručný servis a následnú starostlivosť s dôrazom na osobný kontakt a individuálny prístup.
Rodex Car, Váš Bosch Service partner.

Kontaktné informácie

RODEX CAR
Komárňanská 83
821 09

Tel.: 421 2 5363 6944
info@rodexcar.sk
http://www.rodexcar.sk
Všetky položky sú povinné !
Osobné údaje

 

 

Prihlasovacie údaje

 

 

Pre vytvorenie rezervácie je potrebné sa prihlásiť do systému VolnyTermin.sk.


Pokiaľ v systéme ešte nemáte vytvorené konto, tu sa môžete bezplatne zaregistrovať:
Registrácia

Zabudli ste Vaše heslo? Nechajte si poslať nové na Vašu e-mailovú adresu:
Zabudnuté heslo

Zabudli ste Vaše heslo? Zadajte e-mailovú adresu, ktorú ste použili pri registrácii a my Vám pošleme nové heslo.

 

Všetky položky sú povinné !